GALVANIC SPA PŘÍSTROJ PROTI STÁRNUTÍ A PRO REVITALIZACI PLETI

Popis výrobku

Vyhlaďte si vrásky sami. Mějte požitek z výsledku profesionálního kosmetického ošetření pleti. Jedinečný výrobek pro domácí použití určený proti stárnutí.

Toto intuitivní, moderní zařízení se kombinuje s různými produkty značky Nu Skin a využívá samonastavitelné galvanické proudění, které se při kosmetických procedurách běžně používá k podpoře jejich výsledků. Vyhlazuje vzhled jemných linek a vrásek, regeneruje pleť a osvěžuje její vzhled. Přineste si požitky z lázeňských procedur domů a nechte se ohromit výsledky.

Vhodný nástavec Galvanic Spa používejte v kombinaci
s Galvanic Spa Facial Gels with ageLOC, Tru Face Line Corrector, ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum nebo ageLOC Body Shaping Gel. Při aplikaci produktu na pokožku se řiďte konkrétními pokyny k použití. Připojte nástavec a podle pokynů zvolte jednu z Aplikací č. 1 až 5.

Toto zařízení nastavuje úroveň proudění podle typu pleti a jejích potřeb, takže jeho použití bude vždy příjemné
a účinné. Kromě gelů na obličej Galvanic Spa Facial Gels toto zařízení funguje i s přípravky Tru Face Line Corrector, ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum a ageLOC Body Shaping Gel, které mají vlastní jedinečné vlastnosti a účinky. Vyzkoušejte je!

11 308,00 Kč