BODY SHAPING GEL TĚLOVÝ TVARUJÍCÍ GEL, 150 ML

Tento gel se při použití spolu s Galvanic Body Spa zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti, zmírňuje znaky celulitidy a podporuje pevnější, konturovaný vzhled. Díky složení pro osvěžení pokožky se redukují viditelné známky stárnutí a vyhlazuje se efekt dolíčků, což pomáhá zlepšit celkový vzhled a dojem z vaší pokožky.

Pro ideální výsledky používejte společně se zařízením Galvanic Body Spa jednou denně, 3krát týdně, na paže, břicho, hýždě a/nebo stehna. Nejprve naneste gel na ošetřovanou partii, poté si navlhčete ruce a použijte
zařízení k promasírování oblasti až do konce celého cyklu. Přebytečné množství přípravku setřete navlhčeným ubrouskem a pokračujte aplikací ageLOC Dermatic Effects!

Tento gel, vytvořený tak, aby byl kompatibilní se zařízením Galvanic Body Spa, je speciálně navržen k osvěžení pokožky a k redukci viditelných projevů jejího stárnutí. Pokud se kombinace produktů Galvanic Body Spa / ageLOC Body Shaping Gel / ageLOC Dermatic Effects používá v souladu s pokyny, studie ukazují, že byste měli výsledky vidět asi za 12 týdnů.

1 651,00 Kč