Fraser Island

27.04.2020

Během cestování po Austrálii jsme podnikli výlet na ostrov Fraser. Jela jsem tam již podruhé a věděla jsem, co mě tam může čekat. Tentokrát jsme tam přenocovali.  Přiznávám, že nejsem příliš dobrodružný typ a měla jsem strach na takovém ostrově pobývat, nejvíce jsem se bála při turistice lesem, kde bylo nebezpečí potkat jedovatého hada. Naštěstí jsme bydleli v místním hotýlku, protože ve stanu bych se fakt bála.

Ostrov jsme projeli téměř celý, koupání je povoleno pouze v jezeře, jinde je nebezpečí setkání se s žralokem. Po pláži pobíhali psy Dingo, nebylo radno se s nimi mazlit. Nebezpečí setkání se s jedovatým hadem je po celém ostrově.

Na tento výlet jsme jeli autobusem, proto  byl omezený rozměr zavazadla, což pro mě jako ženu, která o sebe pečuje, nebylo jednoduché. Mimo základních hygienických potřeb jsem si však zabalila svůj oblíbený krém na tělo - velmi příjemně voní, nádherně se nasaje do pokožky a ta je pak nádherně hebká a voňavá. Velmi jsem si ho oblíbila a nechybí mi na žádné dovolené. Chcete-li vyzkoušet, kontaktujte mě zde: