NOURISH THE CHILDREN

PROBLÉM HLADOVĚJÍCÍCH DĚTÍ

V souvislosti s podvýživou každoročně umírají miliony dětí.I já jsem se ráda zapojila do projektu NOURISH THE CHILDREN. Jeho cílem je poskytnout naději dětem v nouzi a pomáhat řešit problém hladovějících dětí dlouhodobě udržitelným způsobem. 

Podle statistických dat světového potravinového programu:

3.1 MILIONŮ DĚTÍ

každoročně zemře v souvislosti s podvýživou

ŠPATNÁ VÝŽIVA

způsobuje téměř polovinu (45%) úmrtí u dětí do pěti let

66 MILIONŮ

dětí školního věku chodí do vyučování o hladu, jen v Africe samotné je to 23 milionů.

Nourish the Children jakožto sociálně-obchodní iniciativa umožňuje nepřetržité a rostoucí dodávky potravin tím, že nabízí motivační pobídky k nákupům, darování a propagaci produktu VitaMeal.

VITAMEAL je PRODUKT VYVINUTÝ SPECIÁLNĚ PRO PODVYŽIVENÉ DĚTI

Jak to funguje

ŘEŠENÍ ZAČÍNÁ U VITAMEAL

Výživoví vědci společnosti Nu Skin vyvinuli VitaMeal, pokrm bohatý na živiny, který obsahuje esenciální vitamíny a minerály s přísadami, které jsou pro podvyživené děti velmi důležité.

LÍDŘI PRODEJE A ZÁKAZNÍCI NAKUPUJÍ VITAMEAL 

Stejně jako je tomu u jiných produktů NuSkin, distributorům jsou vypláceny provize a společnost Nu Skin získává z každého prodeje VitaMeal marže.

ZAKOUPENÝ PRODUKT VITAMEAL LZE VĚNOVAT DOBROČINNÝM ORGANIZACÍM

Každý si může vybrat, jestli si VitaMeal ponechá, nebo daruje. Spol. NuSkin usnadňuje proces darování pomocí nezávislých dobročinných organizací

NEZISKOVÉ ORGANIZACE DISTRIBUUJÍ VITAMEAL DĚTEM V NOUZI

Nezávislé dobročinné organizace přepravují a distribuují darované VitaMeal podvyživeným dětem po celém světě.


Základní potravinou pro miliony dětí v Africe je jídlo z kukuřice. Může se jednat o jediné jídlo, které dostávají po týdny nebo měsíce, ale ve kterém chybí klíčové živiny pro rozvoj dětí. Humanitární dary v podobě jídla jsou často samotná kukuřice, pšenice nebo rýže, které mají podobná výživová omezení. Produkt VitaMeal je obohacen o důležité vitamíny a minerály ve vysoce účinném množství, aby pomohl vyrovnat závažné nedostatky ve výživě a podpořil zdravý růst a vývoj podvyživených dětí.


JAK DĚTI PŘITÁHNOUT DO ŠKOLY 

Dary VitaMeal se běžně distribuují v rámci školních programů, protože rodiče žijící v chudobě často posílají své děti do školy, kde dostanou zdarma najíst, než by je drželi doma u práce.

SEZNAMTE SE S PATRICIÍ

Patricia Mateyu je sirotek a chodí do jeslí Namalalanje v Thyolo v Malawi. Každý den chodila do obecních jeslí s prázdným žaludkem, protože její chudí, staří prarodiče, kteří se o ni starají, si nemohli dovolit ji živit. Když do jeslí začala chodit, vážila Patricia jen 15 kg, což byla nejnižší váha mezi 80 dětmi v jeslích. Po tom, co začala každý den jíst VitaMeal, se váha Patricie zvedla na 18 kg za pouhých pět měsíců. Zdravý nárůst pomohl Patricii v tom, že měla více energie a pozornosti, a nyní se těší z toho, že má před sebou krásnou budoucnost.

VYTVÁŘENÍ ÚSMĚVŮ PO CELÉM SVĚTĚ

600 MILIONŮ PORCÍ JÍDLA

věnovala společnost Nu Skin a její obchodní partneři, zákazníci a zaměstnanci od roku 2002 podvyživeným dětem z celého světa.

50 ZEMÍ

Od roku 2002 partneři společnosti Nu Skin distribuovali VitaMeal do asi 50 zemí.

130 000 DĚTÍ

Více než 130 000 dětí dostane každý den výživu v zemích celého světa.

Evropa, Střední východ a Afrika - PŘÍSPĚVEK 2018

7.2 MILIONŮ PORCÍ JÍDLA

V roce 2018 obchodní partneři, zákazníci a zaměstnanci společnosti Nu Skin v regionu EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) darovali podvyživeným dětem více než 7.2 milionů porcí jídla.

ZAMĚŘENÍ NA MALAWI

Nu Skin EMEA věnuje VitaMeal do Malawi, jedné z nejchudších zemí na světě.

ZAPOJTE SE I VY, POSKYTNOUT DÍTĚTI VÝŽIVU JE SNADNÉ

Máte zájem zapojit se do projektu a pomáhat dětem? Obraťte se na mě, ráda Vám poradím jak začít.