Z mého života

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Jste připraveni cítit se svěže a plní energie? Sama jsem se přesvědčila, že je to možné. Začala jsem užívat produkt R2, který poskytuje exkluzivní kombinaci složek a průlomové vědy. Při kombinaci denních a nočních složek se účinnost zdvojnásobí, proto se toto čte "r na druhou".

Červená řepa je jedna z nejzdravějších a nejuniverzálnějších druhů zeleniny, které můžeme v kuchyni použít. Patří tedy mezi extrémně zdravou zeleninu, najdeme v ní zdraví prospěšné prvky jako jsou například vitamín B a C, hořčík, zinek a další.

Naše pleť se musí každý den vypořádat s negativními vlivy znečištění, UV paprsků nebo nedostatku spánku, díky tomu můžeme vypadat unaveně. Proto byla vytvořena tato nová kosmetická řada Nutricentials. Vědci spoutali sílu a odolnost výtažků z bioadaptivních rostlin, které prospívají i v těch nejdrsnějších podmínkách. Tyto přípravky se díky tomu ...

V letošním roce je toto téma více než časté. Ano, abychom se nebáli chřipky, je nezbytné posilovat imunitu, dodávat tělu potřebný počet vitamínů a minerálů, abychom ho správně a dostatečně vyživili.

Moje podnikání mi umožňuje být neustále v pohybu, mám však dny, kdy sedím v kanceláři, obchodní schůzky on-line nebo vyřizování objednávek a jiné činnosti. Po takovém sedavém dni pak občas zatuhnou svaly zejména v okolí krční páteře.

Cordyceps je specifická houba, která již po staletí patří mezi vynikající prostředky tradiční čínské medicíny, využívané k léčbě mnoha chorob. Český název pro tuto léčivou houbu je Housenice čínská, protože vypadá jako housenka.

Velmi jsem si oblíbila tyto veganské koktejly. Balím si je vždy na služební cestu nebo do práce jako zdraví prospěšnou svačinku. Nachystám si dvě polévkové lžíce do shakeru a kdykoli přijde čas na svačinu, mám po ruce vodu na zamíchání a vytvoření tak tohoto nejen lahodného nápoje.