Z mého života

Obezita je všeobecně problémem dnešní doby, způsob a kvalita stravování, nedostatek pohybu a stres tomu společně nahrávají. Většina z nás už jsme se proto setkali s nějakou dietou.

Správnou a kvalitní péčí o sebe můžeš vypadat krásně, cítit se skvěle a radostně si užívat života.

Do života mi přišla výzva - dovolit si vyzkoušet, jaký vliv má na naše činy nastavení myšlenek. Jak správně si nastavíme myšlení, přesně to se odráží na našem chování. Pokud chceme dokázat něco, z čeho máme strach, musíme umět ten strach překonat a k tomu nám právě pomáhá správné nastavení mysli. Pokud se nám podaří splnit něco, čeho jsme...

Reishi nám dává přesně to, co zejména v dnešní době potřebujeme.

Jak na to ?

07.05.2020

Několikaletá praxe mi dává návod jak docílit uspokojujícího výsledku v tom jak vypadáme a jak se cítíme. Vždy se snažím být pro své klienty vzorem, to co jim radím, sama také dodržuji.

Fraser Island

27.04.2020

Během cestování po Austrálii jsme podnikli výlet na ostrov Fraser. Jela jsem tam již podruhé a věděla jsem, co mě tam může čekat. Tentokrát jsme tam přenocovali. Přiznávám, že nejsem příliš dobrodružný typ a měla jsem strach na takovém ostrově pobývat, nejvíce jsem se bála při turistice lesem, kde bylo nebezpečí potkat jedovatého hada....

Jednou do roka dopřeji svému tělu tzv. restart. Projdu tříměsíčním programem, kterým přenastavím svůj trávicí a hormonální systém tak, abych si udržela svalovou hmotu a nastavila si ten správný zdravý životní styl.

Dnešní situace nás navádí k tomu, abychom více věnovali čas sami sobě a restartovali svoji mysl. Vzhledem k tomu, že nyní pracuji více on-line, je pro mě velkou relaxací vycházka v přírodě, tam mi přichází nové myšlenky a skvělé nápady pro vlastní restart, objevuji ve svém nitru svůj správný životní směr.

Probouzíte se ráno unavení? Bojíte se o své zdraví? Ztrácíte kondici? V dnešní době je více než kdy jindy důležité starat se správně o své tělo, zdraví a kondici. Abychom odolávali více současné stresové situaci je více než nutné o sebe pečovat a dbát na zdravý životní styl.