Kalendář akcí

Dne 3. června 2020 máte možnost získat zdarma návod, jak své tělo dostat do kondice, jak si udržovat energii v těle a zahnat tak únavu. Je více než důležité o své tělo správně pečovat a udržet ho zdravé. Reservujte si svůj termín, budu tak mít čas právě na Vás. Těším se Iva Vágnerová (723 604 468, vagnerova.rk@seznam.cz)

Během celého dne 26.března 2020 budu v kosmetickém salonu Visage v Rychnově nad Kněžnou jen pro Vás, zdarma si vyzkoušíte skvělé novinky, rezervujte si svůj termín, budu tak mít čas právě na Vás. Chcete se cítit skvěle a přitom krásně vypadat? Mám pro Vás několik návodů na omlazení a nabízím praktické ukázky, jak o sebe pečovat, jak přemoci únavu...

Dne 5.11.2019 10:00 - 17:00 hod. nabízím konzultaci, při které se dozvíte, jak nastartovat energii na zimní období a odolávat chřipkovým virům. Reservujte si svůj čas na telefonu 723 604 468 Udělejte si svůj čas jenom pro sebe! Těším se na Vás!!

Přijďte se přesvědčit o liftingových účincích galvanického ošetření. Zaměřuje se na viditelné stárnutí pokožky u jejich zdroje. Toto ošetření promění unavenou a stresovanou pleť v takovou, u které okamžitě cítíte jak je svěží, hydratovaná a neuvěřitelně hebká a čistá.

Pokud chcete vyzkoušet nové ošetření pleti s obrovsky omlazujícím efektem, domluvte si se mnou termín vyzkoušení (cena ukázkového ošetření pouze 100,-Kč) na telefonním čísle 723 604 468 nebo e-mailem (vagnerova.rk@seznam.cz) Nenechte si ujít tuto příležitost.

Zveme Vás 2.10.2018 13:00 - 18:00 hod., do salonu VISAGE v Rychnově nad Kněžnou na seminář s kosmetičkou Ivou Vágnerovou. Dozvíte se, jak o tělo pečovat se snižujícími se venkovními teplotami a co dělat pro to, aby jste se stále cítili fit a šťastné! :) Těšíme se na Vás!

Chcete se cítit skvěle a přitom krásně vypadat? Máme pro Vás několik novinek v této oblasti a nabízíme praktické ukázky, jak o sebe pečovat. Během celého dne 11.května 2017 budeme v kosmetickém salonu Visage v Rychnově nad Kněžnou jen pro Vás. Těšíme se na Vaši návštěvu! kosmetička Iva Vágnerová (723 604 468)

Milé dámy a kamarádky. Přijďte si s námi posedět v příjemném prostředí v ateliéru Renata v Opočně při kávičce nebo vínečku. Dozvíte se spoustu novinek v péči o své tělo, o posílení vitality a předvedeme i praktické ukázky v péči o pleť a novinky v líčení. Posezení nám zpříjemní i náš milý host RNDr.Lucie Svobodová Těšíme se na Vás 8.března...