Reishi nad zlato

15.05.2020

Reishi nám dává přesně to, co zejména v dnešní době potřebujeme. 

Ve starých čínských textech je Reishi vysoce ceněnou houbou, po více než 2000 let přidávají lidé v Asii tuto vzácnou houbu Reishi, ukrytou hluboko v lesích, do své stravy. 

Reishi významně posiluje vitalitu, životní sílu, odolnost vůči prostředí. Reishi výrazně podporuje imunitní systém, využívá se při únavových stavech a zároveň ovlivňuje psychiku, protože podle čínské medicíny vyživuje srdce.

Významný je také její anti-aging účinek.

Reishi se osvědčila také u kožních problémů, prospívá játrům, reguluje cukr v krvi, prospívá při zánětech.

Reishi likviduje rakovinné buňky, má protialergické účinky, má také přímý vliv na nervové buňky, proto má příznivý vliv u léčby nemocí jako je Alzheimerova choroba, Parkinsonova nemoc, epilepsie.

Je přínosné  o této houbě a jejích léčivých účincích vědět, přirovnání "Reishi nad zlato" je velmi trefné.

Chcete sami vyzkoušet účinky houby Reishi?

Vyplňte formulář níže, poradím Vám s dávkováním a objednávkou.

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Jste připraveni cítit se svěže a plní energie? Sama jsem se přesvědčila, že je to možné. Začala jsem užívat produkt R2, který poskytuje exkluzivní kombinaci složek a průlomové vědy. Při kombinaci denních a nočních složek se účinnost zdvojnásobí, proto se toto čte "r na druhou".

Červená řepa je jedna z nejzdravějších a nejuniverzálnějších druhů zeleniny, které můžeme v kuchyni použít. Patří tedy mezi extrémně zdravou zeleninu, najdeme v ní zdraví prospěšné prvky jako jsou například vitamín B a C, hořčík, zinek a další.

Naše pleť se musí každý den vypořádat s negativními vlivy znečištění, UV paprsků nebo nedostatku spánku, díky tomu můžeme vypadat unaveně. Proto byla vytvořena tato nová kosmetická řada Nutricentials. Vědci spoutali sílu a odolnost výtažků z bioadaptivních rostlin, které prospívají i v těch nejdrsnějších podmínkách. Tyto přípravky se díky tomu ...