Důsledné čištění pleti LumiSpa

12.11.2020

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a  důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Běžnými kosmetickými tampóny pleť očistíme na povrchu, ale abychom získali důkladné čištění do hloubky, mám na to technologii LumiSpa, která je patentovaná a bezpečně pleť vyčistí. Dle vědeckého výzkumu můžeme používat 2x denně, silikonová hlavice je velice šetrná a vyměnitelná. LumiSpa  pleť nepoškodí ba naopak dodá do pleti omlazující složky.

Po jednom použití je pleť o 37% hladší a jemnější, po 12 týdnech je pleť o 62% zářivější a 2x čistější, zmírní vzhled pórů a viditelně osvěží vzhled.

Pomocí další speciální hlavice na oční okolí, se dostanete na menší těžko dostupná místa v očním okolí a jemně tuto citlivou pokožku osvěžíte. Dopřejete vašemu očnímu okolí probuzený vzhled, snížíte výskyt kruhů a váčků pod očima, zmírníte oteckost a unavenost kůže.Viditelně tato aplikace zvedá a zpevňuje pokožku pod očima i na horních víčkách.

Všechny tyto účinky mám vyzkoušené na své pleti a u zákaznic, které tento přístroj pravidelně používají. LumiSpa používají nejen ženy, ale také muži a děti v dospívajícím věku pro kvalitní čištění aknózní pleti.

Pokud chcete mít ve své koupelně také tuto úžasnou technologii a zlepšit si tak svoji pleť nebo se dozvědět více informací kontaktujte mě zde:

Přístroj naleznete na e-shopu:


Pokud chcete mít ve své koupelně také tuto úžasnou technologii a zlepšit si tak svoji pleť nebo se dozvědět více informací kontaktujte mě zde:

Kategorie