Vánoční dárek

12.11.2020

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Mnohé z nás potěší v dnešní době vitamíny pro posílení imunity a získání kondice a životní energie. Proto mám pro vás tip na kvalitní vitamíny  a minerály firmy Pharmanex, se kterými mám výborné zkušenosti a sama je již 6 let pro sebe a svoji rodinu kupuji. Při nákupu těchto vitamínů nabízím změření antioxidačních hodnot ve vašem těle pomocí biofotonického  skeneru, zjistíte tak jak je vaše tělo vyživené po stránce vitamínů a minerálů. Jaké vitamíny jsou vhodné právě pro vás, ráda poradím.

Jiného zase potěší kosmetika ať už čistící nebo pěstící kvalitními a luxusními přípravky firmy Nuskin -  kosmetika tělová, vlasová nebo na pleť.

Kdo plánuje koupit dárek hodnotnější, doporučuji naše skvělé technologie na omlazení a to technologii na čištění pleti a omlazení - LumiSpa nebo galvanik na vyhlazení vrásek nebo tělový galvanik, který je možné použít na řešení celulitidy nebo na jednoduché uvolnění ztuhlého svalstva. Bližší info je možné získat i na mých webových stránkách nebo mě můžete kontaktovat.

Všechny technologie jsou určeny do domácího užívání, zvládne každý hravě a vidíte okamžitý efekt. Všechny technologie mám vyzkoušené a používám já sama i moje zákaznice.

Mohu také nabídnout slevu přímo pro vás a při zakoupení u mě  zdarma proškolím. 

Máte-li zájem získat více informací, kontaktujte mě zde: