Konzultace on-line

14.04.2020

Do konce dubna 2020 konzultace zdarma

Nový způsob práce a možnosti komunikace mezi lidmi nám přinesla dnešní doba. Osobní schůzky jsou pozastaveny a návštěva v kosmetickém salonu není povolena. Proto využívám možné poradenské činnosti on-line.

 Toto setkání jsem si oblíbila už proto, že mi umožňuje komunikovat s lidmi, které díky videopřipojení můžu vidět, můžeme si vzájemně povídat a bývá i legrace.

Pomocí videovysílání se nadále mohu vzdělávat, rozšiřuji si znalosti ve svém oboru, školím se, získávám potřebné informace o skvělých  novinkách pro letošní rok a jsem ve stálém spojení se svými klienty i obchodními partnery.

Vidím tuto příležitost jako skvělou, dává nám možnost komunikace i setkávání, šetří nám čas i peníze. Někomu není příjemný videohovor, v tomto případě vypneme kamery nebo si zavoláme telefonem nebo přes Messenger.

Děkuji svým klientkám za milé konzultace on-line a těším se na další poradenskou činnost. Nejnovější články na mém blogu

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů: