Restart těla za 3 měsíce

19.04.2020

Jednou do roka dopřeji svému tělu tzv. restart. Projdu tříměsíčním programem, kterým  přenastavím svůj trávicí a hormonální systém tak, abych si udržela svalovou hmotu a nastavila si ten správný zdravý životní styl.

Zaměřím se na to, co jím, zda je moje strava vyvážená a dává tělu přesně to, co potřebuje. Tento program mi upravuje chutě na daná jídla. Je vhodné jíst pravidelně a v přijatelných dávkách. Využívám buď tzv. krabičkové stravy připravené odborníkem nebo si jídlo do denního režimu připravuji sama, není to nic složitého, po chvilce to dělám automaticky.

Abych docílila efektivního výsledku, dopřávám si hlavně pohybu. Miluji pohyb především takový, aby mi byl příjemný, nemusela jsem se do něho nutit a měla jsem z něho radost. Proto mám ráda převážně sporty rekreační a to venku, například jezdím ráda na kole, miluji turistiku, procházky do přírody, plavání nebo tenis. Pohybu si můžeme dopřát také prací na zahradě.

Rozvíjení vyváženého, zdravého životního stylu je něco, o co se mnozí z nás snaží. Někdy se to ale snadněji říká, než dělá. Nic, co za to stojí, není snadné uskutečnit, ale pokud máte někoho, kdo Vám v tom pomáhá, jde to velice dobře. Chceš-li se přidat a společně jako já dopřát svému tělu restart, vím jak na to.

Moje nejnovější články 

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů: