Starejte se o své zdraví

28.11.2019

Udělejte si čas na cvičení, ať už doma nebo v posilovně. Pravidelné cvičení vám přinese více energie a méně zdravotních problémů.

Na návštěvu posilovny si udělám čas vždy, jelikož je třeba myslet na svoji kondici a udržovat si ji. Občas se mnou chodí cvičit i manžel, což je pro mě velice inspirativní a je důležité mít se o koho opřít a najít si společný koníček. Díky cvičení se cítím o dost lépe než kdy dřív, hlavně ze zdravotní stránky.

Navštěvuji fitcentrum v Hradci Králové, kde se o mě se stará osobní trenérka Jolana Krotilová. Jsem s ní velice spokojená a musím uznat, že je to žena na svém místě a každý koho se ujme, je v dobrých rukou.  

Určitě doporučuji každému, aby si našel chvíli pro sebe a své zdraví. Nemusí to být jen v posilovně, stačí procházka v přírodě, zajít si na bazén, nebo cokoliv jiného co vás nadchne.        

Další články 

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů: