Nechejte o sebe pečovat

10.12.2019

Mám pro Vás skvělý tip na dárek k narozeninám, svátku, výročí, či na Vánoce. Udělejte radost mamince, sestře, dceři, nebo vnučce, zkrátka kterékoliv ženě, která o sebe nechává ráda pečovat.  Nebo si udělejte radost sama :) 

 

Kadeřnický salon Hradec Králové

Já jsem tento nádherný dárek dostala letos k narozeninám, byl to poukaz na učesání, nalíčení a focení do luxusního kadeřnického salonu Petry Koppové v Hradci Králové. 

Musím uznat, že jsem byla nadšená jakou práci tento tým dokáže vytvořit. Celou dobu tam panovala naprosto příjemná a profesionální atmosféra. Dostane se vám tam takové péče, že už nechcete jinam. Tento dárek už si naděluji i sama každý rok a už se těším na příští návštěvu.

Doporučuji!     

Další články

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.