Konference Maďarsko

27.11.2019

V Maďarsku je zastoupení firmy pro východní Evropu a často se tam konají konference. Tentokrát jsme byli pozvaní na konferenci Freedom do lázeňského městečka Bükfürdõ.

Na těchto setkáních nám předávají své zkušenosti právě ti úspěšní z vedení firmy a tím nás hodně inspirují, nejen pro naši další práci.

Většina z nás jsme byli ubytovaní přímo v hotelu, kde se vše odehrávalo, v hotelu Caramell Premium Resort. Luxusní hotel s wellness a v krásném prostředí.  Ve svém volném čase jsme mohli využít i zmiňované wellness služby. Já osobně jsem se ve svém volném čase šla, doslova běžela, podívat i po okolí.

Na konferenci jsme cestovaly autem a v neděli ve večerních hodinách jsme se vrátily domů. Byli jsme opravdu naplněny veškerou energií a inspirací pro další práci a pro náš osobnostní rozvoj. Tolik nádherně naladěných a pozitivních lidí kolem sebe jsem dlouho nezažila, za což jsem nesmírně ráda a doporučuji každému si kolem sebe držet pouze ty, kteří vás naplňují.

    

Další články 

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů: