Konference Španělsko

10.12.2019

V léte 2019 jsem byla pozvaná na konferenci do Španělska. Jednalo se o Evropskou konferenci OTG Success Summit 2019, která se konala ve Španělském městě Tarragona. Samotná cesta do Španělska byla pro mě obrovskou výzvou, protože jsem cestovala pouze s mojí obchodní partnerkou.

Cestovat na vlastní pěst, postarat se o sebe a dopravit se letadlem a vlakem na ubytování byla pro nás nová zkušenost, také jsme měly možnost procvičit si své znalosti z kurzu angličtiny a celkově si anglický jazyk oživit. 

Atmosféra Španělska na nás dýchla již ve vlaku, cestou z letiště, ve chvíli kdy nastoupila trojice muzikantů a začala hrát a zpívat přímo ve vlaku. Trochu napětí, když jsme nastoupily do vlaku na poslední chvíli a nebyly si úplně jisté, zda jedeme správným směrem. Španělé ne vždy komunikují v angličtině, jelikož je to velmi hrdý národ.

Ubytování jsme měly nádherné, s výhledem na moře a přístav. Apartmán byl skvěle vybaven, každá jsme měla svoji ložnici. Suroviny jsme si nakoupily v nedalekém marketu, uvařili jsme si večeři a vychutnávali dobré jídlo, plny očekávání, co nás v nadcházejících třech dnech čeká.

Samotná konference měla nepopsatelnou inspirativní energii, kde si uvědomíte, že pokud něco chcete a jdete si za svým snem, tak to prostě dokážete. Učit se musíme od těch úspěšných. Společné zážitky jsme si sdělovali s týmem z České republiky. Nebydleli jsme všichni společně, ale našli jsme si chvilku na společné posezení.

Pobyt jsme si prodloužily o jeden den, abychom vstřebaly nezapomenutelné energie, které jsme tam získaly. Z deštivých dnů najednou vysvitlo sluníčko, tak jsme ten den strávily u moře, kde jsme využily nabídky thajské masáže přímo na pláži.

Už dnes se těším na další konferenci, která bude v roce 2020 opět ve Španělsku, tentokrát ve městě Marbella.

    

Další články 

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.