Poznávání ostrova Kréta

25.11.2019

V letošním roce 2019 jsme pro dovolenkový čas zvolili destinaci na ostrově Kréta. Dovolenou jsme si užívali pouze já s manželem, konečně čas sami na sebe. Bydleli jsme nedaleko letiště, v menším městečku ve velmi útulném hotýlku, s venkovním bazénem a luxusním venkovním barem.

Nápoje místních barmanů byly profesionální, stejně jako obsluha hotelu. V ceně ubytování jsme měli polopenzi, jídlo bylo výborné, opravdu zde dobře vařili a porce byly více než dostačující.  

Moře jsme měli hned u hotelu, stačilo pouze přejít přes cestu. Vstup do vody byl pozvolný a vlny příjemné, vřele doporučuji pro dovolenou s dětmi. Podél moře jsme měli možnost vyzkoušet spoustu místních restaurací a to byl opravdu gastronomický zážitek. 

Abychom poznali blíže tento ostrov, podnikli jsme několik výletů, seznámili jsme se s historií ostrova a poznali nejkrásnější pláže v blízkosti. Jednoho dne jsme se při východu slunce vydali na procházku k majáku, krásná 7 km dlouhá cesta podél pláže, však pro nás sportovce, proč ne? Skvěle využitý čas, navíc jsme díky této příjemné stezce mohli prozkoumat místní okolí ještě o něco více.

Kréta je místo, odkud se mi nechtělo odjíždět, ještě bych tam pár dnů vydržela.     

Další články 

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.