Užijte si svůj Beautyday

03.02.2020

Z akcí jako je Beautyday odjíždím plná energie a s krásným pocitem, že jsem mnoha ženám dokázala předat spoustu nového a zajímavého v oblasti péče o pleť. Ženy odcházejí domů daleko spokojenější právě proto, že se cítí skvěle. Tyto akce se staly oblíbenými a proto do některých míst jezdím již pravidelně. Moc si to tam užíváme a těšíme se z každé další návštěvy. 

Chcete se také zúčastnit Beautyday? Stačí kontrolovat kalendář akcí, kam budu postupně přidávat nové termíny, kde se můžeme setkat. Těším se na Vás.

Další články

Přemýšlíte o tom, jaký Vánoční dárek koupit svým blízkým tak, aby jim udělal radost pod stromečkem, případně dárek k narozeninám nebo svátku, mám pro vás hned několik tipů:

Mám ráda svobodu a cestování, nechávám se hýčkat ve wellness, při nákupu oceňuji kvalitu výrobků, ráda si organizuji svůj čas podle sebe, potkávám se s lidmi a poznávám nové, nechávám se jimi inspirovat.

Pro větší účinnost kosmetických přípravků jako jsou séra nebo krémy je potřeba mít pleť správně čištěnou a ošetřovanou. Jedině po té, co naše póry jsou čištěné kvalitně a důkladně do hloubky, pak se nám znásobí výsledek po nanesení třeba krému.